My diary --- kasiuniaaa9222 portal

Witam.
Planuję zbudować buggy na podzespołach malucha. Mam na oku takiego za 200zł-zarejestrowany i opłacony. Planowałem zrobić tak. Normalnie formalnie go kupić (oferta kupna-sprzedaży) i zaraz zezłomować. I tu pojawia się moje pytanie-czy mogę po zakupie malucha od razu go zezłomować bez ponownej rejestracji? i czy to prawda, że aby zezłomować samochód wystarczy zawieź im tylko budę (tylko wtedy trzeba zapłacić 200zł)?Czy jest w ogóle taka możliwość?
Na pewno bardziej praktyczne i także bardziej estetyczne jest rozwiązanie z dwoma klamkami ale nie każdy producent takie posiada w ofercie.
Dla mnie to jakaś magia, czary i wróżenie z fusów razem wzięte... Jak to się niby odbyło w "warunkach polowych"? Wkład szybowy to nie koło od samochodu i nie da się go tak ot "dopompować"!
Każdy szanujący się producent wymusza na kliencie zastosowanie szkła 2x6mm po przekroczeniu pewnych rozmiarów (zazwyczaj 3m2 lub jakiś wymiar boku). Ale zazwyczaj jest tak, że ktoś "jest tańszy" i "oferuje to samo" a później takie kwiatki... Dlatego tak na prawdę tylko fachowiec potrafi porównać 2 oferty okien. Jak "zniekształcenie obrazu" jest na prawdę mocne to ja bym sprawę reklamował. Tym bardziej, że producent szyby na pewno deklarował współczynnik U szyby na poziomie 1,0-1,1 a taka "wklęsła" szyba nie spełni tego wymogu więc podpada to pod "niezgodność z umową" w rozumieniu ustawy o sprzedaży konsumenckiej...
Tu się może TEST wykazać zresztą... tylko jak w warunkach polowych udowodnic, że parametry rzeczywiście sie pogorszyły?Ludzie robicie wywody na temat image marek. Ja tylko chce przypomnieć że Porsche powstało w oparciu o i technologie VW i nadal z niej korzysta.
Ferrari i lambo nie mają potrzeby poszerzać swojej oferty o terenówki czy hybrydy ponieważ mają długie kolejki oczekujących.
Co do hybrydy w porsche. Ten informacje które teraz do nas są dostarczane przez firmę są zwiastunem zmian jakie wymusza na producentach UE. A dokładnie chodzi o emisje CO2 do atmosfery. Unia na tym punkcie ma fioła i chce w ciągu najbliższych 10 lat zejść do 120g/km. Każdy samochód nowy, który nie będzie spełniał norm będzie obłożony zapewne wysokimi podatkami/opłatami, przez co sprzedaż automatycznie spadnie.
Wiec porsche na fali sukcesów kożysta z zarobionych pieniędzy i zabespiecza sobie przyszłość.Będzie długo :(


Jestem optymistką i mam nadzieję że będzie dobre i nic mi się nie zawali mam Inspektora po swojej stronie :) Pytanie na ile mu ufasz i czy widział dokumentację techniczną budynku?


No i jeszcze za moimi plecami fakturę zanieśli do banku do zapłaty Przeglądając Google to firma Cissarz Consulting jest tak uniwersalna, że tylko brakuje "krawaty wiąże, usuwa ciąże" - budownictwo, recycling, elektrownie wodne, piekarnictwo, reklamy - i wszystko oparte na franczyzie. Szukałem czegoś więcej o ich systemie "diadem", jakieś opracowania, opinie, recenzje - NIC.
Na ich stronie jako Partnerzy wpisali się sami sobie plus "GEOTERMIA PODKARPACIE Sp. z o.o." - konia z rzędem temu kto coś więcej powie o tej firmie.
Ponieważ telefony Geotermii to TPSA więc pytanie:
http://www.ditel.pl/?kn=&kb=&km=&kp=...e=false&page=2
i z 32 trafień mamy
branża: Samochody - sprzedaż
"Bosław" B. Chmiel i S. Chmiel
36-040 Boguchwała
Tkaczowa 146
woj. podkarpackie powiat rzeszowski gmina Boguchwała
TEL (17) 8701370
FAX (17) 8701372
a mail do "boslawa" jest tutaj http://teryd.com/content.php?id=230&lang=0 (kolejna strona Cissarza)
Znajdziesz ich również jako branża: Spożywcze artykuły - prod./hurt
z taką ofertą (pisownia oryginalna) :(
Oferujemy transport wywrotkami. Nowe naczepy. Transport i chandel zbożami. Oferujemy wywrotki 42m

Przeglądając dalej stronę DomAmetyst sam bełkot marketingowy, podstrony Linki i Prasa puste.

Podsumowując (obym był złym prorokiem) to Tobie nie jest potrzebna dobra ekipa budowlańców z jeszcze lepszym inspektorem nadzoru lecz wizyta w Watykanie u samego B16 - jeżeli dobrze pogada z Szefem to dużo nie stracisz.
A tak a propos, właśnie mi przyszło do głowy - czy czasem ekipa wyłudzaczy zaliczek nie ma jakiś powiązań z Cissarzem?